Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Szymon Klewicki trzeci w Olsztynie

Ośmioletni tenisista Szymon Klewicki, trenujący w UKS Return Łomża przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji podsumowującej cykl turniejów Tenis 10 w Olsztynie. - To duży sukces młodziutkiego mieszkańca Łomży – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża.

Szymon Klewicki pierwszy z prawej
Szymon Klewicki pierwszy z prawej

- Szymon często i chętnie startuje w turniejach dla najmłodszych tenisistów. Lubi rywalizować, nie zniechęcają go porażki na kortach, cieszy się z wygranych meczów i bardzo systematycznie trenuje – ocenia małego tenisistę Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Myślę, że rośnie nam kolejny zdolny tenisista... 
Od września w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży rusza Narodowy Program Upowszechniania Tenisa TENIS 10, w ramach którego organizowane są treningi i turnieje tenisowe dla dzieci. 
- Będziemy mogli „na żywo” kibicować Szymonowi i oczywiście innym młodym adeptom tej pięknej dyscypliny sportu – cieszy się Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę