Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sukcesy tenisisty

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w deblu we Wrocławiu i drugie miejsce w grze singlowej w Bielsko Białej. To były Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne zaliczane do punktacji Polskiego Związku Tenisa.

Nikodem Barcik i Wiktor Kosowski
Nikodem Barcik i Wiktor Kosowski

Tomasz Waldziński podaje, że we Wrocławiu nasz tenisista grając wspólnie z Kubą Solarskim (Eurotenis Łódź) w półfinale pokonali Mateusza Lange (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Eli Mizerskiego (KT Ginter Warszawa) 6/4 3/6 10/6. W finale 3/6 3/6 ulegli parze Maciej Kos (GAT Gdańsk) i Kacper Królikowski (Szczecińska Akademia Tenisowa).

W Bielsko Białej natomiast Wiktor w pierwszej rundzie 6/0 4/6 6/4 ograł Marcina Andrzejczaka (Akademia Tenisowa Masters Łódź). W drugiej 7/6 (6) 6/2 pokonał Fabiana Reguckiego (UKS Okęcie Sport Warszawa), a następnie w półfinale 6/2 6/7(4) 6/3 Szymona Kaszowskiego (BKT Adventage Bielsko Biała). Niestety W grze finałowej nasz tenisista 3/6 4/6 przegrał z Nikodemem Barcikiem (Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę