Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 września 2021 napisz DONOS@

Kosowski wygrał w Łomży

Wiktor Kosowski z Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Podlasia Młodzików w Tenisie HEXABANK CUP. Wicemistrzem województwa został Łukasz Brzozowski z UKS Sokół - Asy Białystok. W półfinale turnieju uplasowali się Błażej Rafałowski i Antek Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża).

W grze podwójnej zwyciężyła para z Łomży Wiktor Kosowski i Nikodem Gąsiewski ogrywając w finale  7/5 6/4  Henryka Dąbrowskiego (AT Dzikiewicz Białystok) i Łukasza Brzozowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Pan Janusz Sewastianow z Warszawy.
- Dziękujemy bardzo bankowi HEXABANK za pomoc finansową i objęcie patronatem Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Dzięki takim inicjatywom tenis w naszym mieście i województwie prężnie się rozwija a dzieci i młodzież aktywnie spędzają wolny czas rywalizując na kortach – mówi Tomasz Poreda, Prezes UKS Return Łomża.

Foto: Wiktor Kosowski i Robert Jurek wiceprezes HEXABANK
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę