Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 września 2021 napisz DONOS@

Kosowski mistrzem województwa w tenisie

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej odbył się w Tabędzu koło Zambrowa.

Wiktor, uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, był faworytem i nie zawiódł. Bez większych kłopotów dotarł do finału, gdzie 6/1 6/0 pokonał klubowego kolegę Adama Chojnowskiego (UKS Return Łomża). 
Tomasz Waldziński, trener tenisistów Ratur zwraca uwagę na bardzo dobrą grę w turnieju Adama Chojnowskiego, który w pierwszej rundzie 6/0 6/0 wygrał z Henrykiem Dąbrowskim (UKS Sokół Asy), a w kolejnym meczu 6/1 6/3 pokonał Łukasza Brzozowskiego (AT Dzikiewicz Białystok). 
W grze deblowej Adam Chojnowski w parze z Łukaszem Brzozowski zwyciężyli 4/6, 7/5 i 10/3 parę Wiktor Kosowski / Błażej Rafałowski (UKS Return Łomża).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę