Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski trzeci w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i grze deblowej w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie (chłopcy do lat 16). - To dobry wynik. Nasz tenisista od tego roku gra w Kadetach, a to wiąże się z rywalizacją ze starszymi zawodnikami – wyjaśnia Tomasz Waldziński, trener młodego łomżyńskiego tenisisty dodając, że są „dobrej myśli”, przed sobotnimi Mistrzostwami Polski w Toruniu.

W warszawskich zawodach, których organizatorem było Centrum Tenisowe „Prestige” Warszawa, wystartowało 26 tenisistów. Wiktor Kosowski pierwszy mecz wygrał z Cezarym Lasotą (Fundacja Tennis Pro Warszawa) wynikiem 6/0 6/2. W kolejnej rundzie zmierzył się z turniejową dwójką Jakubem Tomczykiem (UKT Radość 90 Warszawa) wygrywając spotkanie 6/3 6/2. 
- W meczu o finał nasz zawodnik, po wyrównanej walce, uległ Janowi Piotrowskiemu (UKS Okęcie Sport Warszawa) 7/6(6) 6/2 – relacjonuje Waldziński.
W singlu Kosowski zajął ostatecznie trzecie miejsce. Także w grze podwójnej Wiktor Kosowski wspólnie z Rafałem Murawskim (Fundacja Eurotenis Łódź) zajęli trzecie miejsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę