Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 września 2021 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Miasta w Deblu

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie skierowane do dzieci i młodzieży naszego miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez dwa grudniowe weekendy halę sportową III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odwiedziło ponad dziewięćdziesięciu tenisistów. Najmłodsi uczestnicy to jeszcze przedszkolaki, natomiast najstarsi to licealiści z łomżyńskich szkół. Z racji na wysoką frekwencję, co zawsze bardzo cieszy organizatorów, turniej rozegrano systemem gry podwójnej oraz w formie Talentiady tenisowej dla najmłodszych.

Zawody zostały przeprowadzone aż  w 5 kategoriach. W zależności od wieku i umiejętności tenisowych dzieci i młodzież rozgrywały jednosetowe deblowe mecze . Zaplanowano turniej główny a także turniej pocieszenia dla uczestników którzy przegrali swoje pierwsze pojedynki. Młodsi adepci tej pięknej dyscypliny sportu uczestniczyli w turnieju mini tenisa par deblowych oraz w Talentiadzie.  Trenerzy przeprowadzili konkurencje sprawdzające koordynacyjne zdolności motoryczne oraz umiejętności techniczne tenisowe.
Nagrody dla tenisistów zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łomża, Restaurację „Cztery Pory Roku” - Jagodę i Cezarego Laskowskich,  ITCARD i FIT IT. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Talentiada tenisowa to konkurencje przeprowadzone w formie zabaw sprawnościowych, gdzie dzieci uczą się rywalizacji sportowej w grupie rówieśniczej, poznają radość zwycięstwa i niestety smak porażki, ale trenerzy  stanowczo podkreślają, że w tej grupie każdy jest wygranym bez względu na wynik.
Gratulujemy: Oliwii Szydlik, Marcelinie Pruszko, Mai Nitkowskiej, Dominice Kołakowskiej, Lenie Biedrzyckiej, Martynce Waniewskiej, Marysi Jankowskiej, Ksaweremu Brzezińskiemu, Kubie Zabielskiemu, Cezaremu Szymańskiemu, Sewerynowi Wałkuskiemu.

Klasyfikacja końcowa:
Turniej  Minitenisa par deblowych:
I miejsce: Laura Białucha i Oliwia Borys
II miejsce: Dominika Bikowska i Nel Sęk
III miejsce: Madzia Biedrzycka i Marysia Laskowska oraz Iza Waldzińska i Marysia Jankowska
Pocieszka: I miejsce: Julia Trzaska i Maks Trawiński

Turniej Debla - kort pomarańczowy:
I miejsce: Hubert Woronowicz i Nikodem Gąsiewski
II miejsce: Kuba Mikołajczyk i Mikołaj Miklikowski
III miejsce: Bartosz Krawczyk i Wiktor Czerwonko oraz Maja Rezka i Bartłomiej Biedrzycki
Pocieszka: I miejsce:  Gabrysia Brulińska i Maja Męczkowska

Turniej debla - kort pełnowymiarowy:
I miejsce: Błażej Rafałowski i Antek Śmiechowski
II miejsce: Julia Brulińska i Julia Batko
III miejsce: Maks Kaczyński i Maja Łempicka oraz Wiktor Lemański i Olaf Rogiński
Pocieszka: I miejsce:  Aleksandra Łada i Aleksandra Wawrzyniak

Turniej debla - najstarsi tenisiści:
Mecz finałowy pomiędzy Marysią Rusiecką/Kubą Trawińskim a  Bartkiem Cyndzasem/ Adamem Chojnowskim nie został jeszcze rozstrzygnięty z powodu noworocznych wyjazdów tenisistów. Wyniki podamy bezpośrednio po rozegraniu tego pojedynku. Natomiast III miejsce zajęły pary: Natalia Bikowska i Weronika Bikowska oraz Katarzyna Przybyszewska i Hubert Chmielewski.
Turniej pocieszenia wygrało rodzeństwo Ewa Męczkowska i Dominik Męczkowski.

Wszystkich tenisistom serdecznie gratulujemy! 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę