Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 września 2021 napisz DONOS@

Aniela i Sandra drugie w deblu w Radomiu

Sandra Bałdyga i Aniela Galińska, zawodniczki UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęły drugi miejsce w grze podwójnej w Turnieju Tenisa AT Masters w Radomiu. W zawodach wystartowało 16 tenisistek w wieku do lat 12 z Radomia, Krakowa, Warszawy, Łodzi i Łomży.

Organizatorem imprezy była Akademia Tenisowa MASTERS  Radom. Jak przekazuje trener Tomasza Waldziński w grze podwójnej nasze tenisistki w drugiej rundzie 6/3 6/4 wygrały z Amelią Piasta (AT MASTERS Radom) i Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu). W meczu finałowym Aniela z Sandrą 6/0 6/2 przegrały z Zuzanną Zembrzuską (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) oraz Wiktorią Chmielewską (AT MASTERS Radom).

W singlu  Aniela Galińska w pierwszej rundzie zagrała z Kariną Woźniak (MKT Łódź) wygrywając mecz wynikiem 7/6 (3) 6/1. W kolejnym meczu uległa Zuzannie Zembrzuskiej (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) wynikiem 6/0 6/2.
Natomiast Sandra  w  w drugiej rundzie turnieju  zmierzyła się z  Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) przegrywając spotkanie 6/2 6/1.

- Sandra z Anielą  rozpoczęły niedawno regularne starty w turniejach tenisowych. Cieszę się, że  rywalizacja sportowa sprawia im  radość, bo z tym u dziewczynek bywa różnie. Szybko się uczą zbierając doświadczenia turniejowe. Są zdolne i pracowite, a to dobry prognostyk na przyszłość – mówi Tomasz Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę