Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Mistrzowie województwa

Sandra Bałdyga i Wiktor Kosowski z UKS Return Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie.

Turniej odbył się w Komorowie koło Ostrowi Mazowieckiej. 
W finale Sandra 6/3 6/3 pokonała klubową koleżankę Agatę Dembek, natomiast Wiktor 6/3 6/2 ograł Adama Chojnowskiego (również UKS Return Łomża). 
W półfinale zawodów wśród dziewcząt uplasowały się Aniela Galińska i Marysia Rusiecka, natomiast u chłopców Łukasz Brzozowski i Bartek Biedrzycki. 

W grze deblowej zwyciężyły pary  Galińska/Bałdyga i Kosowski/Brzozowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę