Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 stycznia 2021 napisz DONOS@

Udane starty łomżyńskich tenisistów

Sandra z Anielą w Białymstoku, a Bartek w Ostrołęce. Zawodnicy klubu tenisowego UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrali Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w tenisie do lat dwunastu i dziesięciu.

Aniela Galińska w pierwszej rundzie turnieju 6/3 6/4 pokonała Hannę Ignaciuk z KT Dzikiewicz Białystok. W drugiej rundzie 6/2 6/2 ograła Julię Tołstoj (UKS Sokół-Asy Białystok). W finale turnieju Aniela zmierzyła się z klubową koleżanką Sandrą Bałdygą, z którą wygrała pojedynek 6/3 6/4. 

Sandra w drodze do finału gładko pokonała Maję Iwanowską i Julię Chwieduk (obie zawodniczki z Białegostoku). Aniela wspólnie z Sandrą wygrały także grę deblową pokonując w finale po trzysetowym, zaciętym pojedynku parę Chwieduk - Ignaciuk  KT Dzikiewicz Białystok) 3/6 6/3 15/11.

Bartek Biedrzycki natomiast zwyciężył w Turnieju Tenis 10 w Ostrołęce. Nasz tenisista po wygranych pięciu pojedynkach w finale turnieju pokonał Borysa Michalika 2/2 5/1. Organizatorem zawodów było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę