Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„MJ CUP” - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetek

Agata Dębek (UKS Return Łomża) zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetek w tenisie „MJ CUP”. Mistrzostwa Podlasia dziewcząt do lat 16 zostały rozegrane na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży dzięki wsparciu finansowemu Państwa Ani i Tomasza Męczkowskich – właścicieli firmy MJ Jedwabne.

W turnieju wystartowało dziesięć tenisistek z Białegostoku, Augustowa i Łomży. Zwyciężyła Paulina Aleksandrowicz (NST podlaskie), natomiast do półfinału zawodów dotarły Aleksandra Niklewicz i Sandra Bałdyga (UKS Return Łomża). W deblu najlepsza okazała się para Agata Dębek / Aleksandra Wawrzyniak (UKS Return Łomża), które w finale 6/2 6/4 ograły klubowe koleżanki Sandrę Bałdygę i Anielę Galińską. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Pan Janusz Sewastianow – sędzia Polskiego Związku Tenisa, a o zdrowie i bezpieczeństwo grających w 30 ° upale zadbała Grupa Ratownicza SPR Nadzieja. Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża reprezentowały także Ewa Męczkowska, Marysia Rusiecka i Kinga Wysocka, która w pierwszej rundzie turnieju po bardzo zaciętym pojedynku pokonała 6/7 (5) 6/2 6/1 Kaszubowicz Angelinę (UKS – Sokół Asy Białystok). 

Gratulujemy!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę