Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 stycznia 2022 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Miasta w Deblu

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie skierowane do dzieci i młodzieży naszego miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez dwa grudniowe weekendy halę sportową III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odwiedziło 86 tenisistów. Najmłodsi uczestnicy to jeszcze przedszkolaki, najstarsi to licealiści z łomżyńskich szkół. Z racji na wysoką frekwencję, co zawsze bardzo cieszy organizatorów, rozegrano Turnieje Par Deblowych w różnych kategoriach wiekowych, Turniej Mini Tenisa oraz Talentiadę tenisową dla najmłodszych.

Zawody zostały przeprowadzone aż  w 6 kategoriach. W zależności od wieku i umiejętności tenisowych dzieci i młodzież rozgrywały jednosetowe deblowe mecze . Drabinka turniejowa została skonstruowana w ten sposób aby pierwszy przegrany mecz nie eliminował tenisisty z zawodów. Młodsi adepci tej pięknej dyscypliny sportu uczestniczyli w turnieju mini tenisa oraz w talentiadzie.  Trenerzy przeprowadzili konkurencje sprawdzające kondycyjne i koordynacyjne zdolności motoryczne oraz umiejętności techniczne tenisowe.
Nagrody dla tenisistów zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łomża, Restaurację „Cztery Pory Roku” - Jagodę i Cezarego Laskowskich. Turniej jak co roku odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.
Talentiada tenisowa to konkurencje przeprowadzone w formie zabaw sprawnościowych, gdzie dzieci uczą się rywalizacji sportowej w grupie rówieśniczej, poznają radość zwycięstwa i  smak porażki. Trenerzy  wyraźnie  podkreślają, że w tej grupie każdy jest wygranym bez względu na wynik.
Gratulujemy:  Ani Kamińskiej, Ani Kołakowskiej, Oli Waldzińskiej, Alanowi Galińskiemu, Julkowi Białucha, Sebastianowi Arnista.
Kolejna grupa rozegrała swój pierwszy w życiu turniej mini tenisa. Brały w nim udział tenisiści i tenisistki w wieku 7-8 lat: Oliwia Szydlik, Marcelina Pruszko, Maja Nitkowska, Dominika Kołakowska, Lena Biedrzycka, Marysia Jankowska, Ksawery Brzeziński, Kuba Zabielski, Czarek Szymański, Ola Stawarz, Adam Stawarz, Seweryn Wałkuski.

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
Turniej główny:
I miejsce- Kuba Zabielski
II miejsce- Dominika Kołakowska
III miejsce- Czarek Szymański

Turniej pocieszenia:
I miejsce- Ksawery Brzeziński
II miejsce- Lena Biedrzycka
III miejsce- Marcelina Pruszko i Marysia Jankowska

Turniej  Debla I:
I miejsce: Jowita Rusiecka i Marysia Jankowska
II miejsce: Iza Waldzińska i Magda Biedrzycka  
III miejsce: Laura Białucha i Marysia Podsiadło

Turniej  Debla II:
I miejsce: Maja Rezka i Bartek  Biedrzycki
II miejsce: Michał Niklewicz i Hubert Piechocki 
III miejsce: Krzysztof Faszcza i Barek Listowski

Turniej Debla III:
I miejsce: Hubert Woronowicz i Błażej Rafałowski
II miejsce: Wiktor Lemański i Wiktor Modzelewski
III miejsce: Ola Niklewicz i Kinga Wysocka 

Turniej Debla IV:
I miejsce: Maja Cyndzas i Alek Modzelewski 
II miejsce: Marysia Rusiecka i Ewa Męczkowska 
III miejsce: Kasia Przybyszewska i Hubert Chmielewski 

Wszystkich tenisistom serdecznie gratulujemy!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę