Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 stycznia 2022 napisz DONOS@

Aniela III w Olsztynie

Aniela Galińska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła III miejsce w WTK Skrzatów w Olsztynie.

Turniej rozegrany został systemem grupowym, a organizatorem imprezy sportowej był klub KS Budowlani Olsztyn.

Tenisistka z Łomży w grupie eliminacyjnej pokonała Annę Wojewodę z KS Budowlani Olsztyn  6/3 6/3  i Annę Bochwic z  KT Break Warszawa 7/5 6/1.
- W fazie finałowej Aniela uległa 4/6 2/6  Zuzannie Giżewskiej z Olsztyna, która wygrała następnie cały turniej - przekazuje trener Tomasz Waldziński gratulując swojej podopiecznej dobrego występu.

WTK Skrzatów w Olsztynie rozegrany został systemem grupowym, a organizatorem imprezy sportowej był klub KS Budowlani Olsztyn.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę