Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 stycznia 2022 napisz DONOS@

Wakacyjne pojedynki Wiktora Kosowskiego

Bardzo dobre występy ma za sobą Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Szczecinie zajął III miejsce, a w Warszawie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów „doszedł” do ćwierćfinału.

Jak przekazuje trener Tomasz Wladziński w Szczecinie tenisista UKS Return Łomża w pierwszym meczu 6/1 6/1 ograł Sebastiana Marandę (Miejski Klub Tenisowy Łódź), a w kolejnym pojedynku 7/6 (4) 6/4 wygrał z Kacprem Królikowskim (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters). W walce o finał imprezy Wiktor Kosowski uległ 2/6, 5/7 Mikołajowi Biedermannowi z Kaliskiego Klubu Sportowego Włókniarz 1925 Kalisz.

W Warszawie łomżyński tenisista wygrał 6/2 6/3 z Igorem Daszczukiem (UKS RP Sport Olsztyn), a następnie po zaciętym meczu 7/6 (4) 5/7 (13/11) pokonał Patryka Pałyszko, ósmego tenisistę w Polsce U16 z Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki. W ćwierćfinale Wiktor Kosowski spotkał się z Patrykiem Stankiewiczem (AZS Poznań) i ten mecz  przegrał 2/6 3/6. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę