Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 stycznia 2022 napisz DONOS@

Galińska na podium Piątuś Cup 2020

Aniela Galińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Tenisie „Piątuś Cup”. Turniej rozgrywany był systemem grupowo- pucharowym a w zawodach uczestniczyło 12 tenisistek z różnych stron Polski.

- Aniela w pierwszym meczu fazy grupowej wygrała 6/0 6/0 z Elizą Tarasewicz (Sokół-Asy Białystok). W kolejnym 2/6 1/6 uległa Natalii Chylińskiej (Avia Świdnik). W fazie finałowej nasza tenisistka po pełnym emocji meczu 6/2 6/2 wygrała z sklasyfikowaną na 32 miejscu PZT Nel Pietrzak (KKS 1925 Kalisz). W półfinale Aniela po raz drugi zmierzyła się z Natalią Chylińską przegrywając mecz 2/6 2/6 - relacjonuje Tomasz Waldziński, trener UKS „Return” Łomża i  twórca turnieju Piątuś Cup. 
Tegoroczną jego edycję  wygrała Zuzanna Zembrzuska (KT Warszawianka Warszawa), która w finale pokonała 3/6 6/1 10/8 Natalię Chylińską (Avia Świdnik).

  • I miejsce Zuzanna Zebrzuska (KT Warszawianka Warszawa)
  • II miejsce Natalia Chylińska (Avia Świdnik)
  • III miejsce Aniela Galińska (UKS Return Łomża)

Turniej odbył się dzięki wsparciu finansowemu OSM w Piątnicy oraz Urzędu Miejskiego w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę