Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tenisowi Mistrzowie Łomży

Eliza Truszkowska, Rafał Chojnowski i Marcin Jarmołowicz to zwycięzcy pierwszych Otwartych Mistrzostwach Łomży w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży. Zimowym Turnieju Tenisa zorganizował UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży. Wzięło w nim udział niema 40 młodych tenisistów.

Turniej rozgrywany był w systemie Play Off w trzech kategoriach wiekowych – starsi chłopcy, młodsi chłopcy i dziewczęta. Młodzi tenisiści rozgrywki zaczęli przed tygodniem, a skończyli wczoraj. Jak podkreśla Tomasz Waldzński trener UKS Return i organizator turnieju rozgrywki stały na wysokim poziomie, co szczególnie było widać podczas niedzielnych półfinałów i finałów.
Zwycięzcy Turnieju otrzymali puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy talony na darmowe obiady w Restauracji Cztery Pory Roku.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę