Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzyni kortów

Emilia Brzóska – młoda łomżyńska tenisistka wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek w Białymstoku. W finałowym meczu ograła w trzech setach Izabelę Korzuchowską (UKS Sokół Asy Białystok) 1:6, 6:3, 7:5. Emilia trenuje w Klubie Tenisa Return działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Turniej odbył się w miniony weekend na kortach klubu Stanley Białystok. W rozgrywkach wystartowało kilkanaście tenisistek. W tej grupie był dwie łomżanki – podopieczne Tomasza Waldzińskiego trenera UKS Return Łomża. Poza zwycięstwem Emilii w singlu, łomżanki odniosły także sukces w deblu. Emili Brzóska z Aleksandrą Durzyńską ograły w finale 6:2, 6:4 Karolinę Stepaniuk i Katarzynę Wojnak (Stanley Białystok).

Trener Tomasz Waldziński podkreśla, że sukces jest tym większy, że łomżanki zimą na co dzień trenują na parkiecie natomiast turniej rozgrywany był na kortach ziemnych. - „Cieszy sukces. Dziewczeta za udane występy otrzymały dużo punktów do klasyfikacji PZT”- mówi Waldziński.
Foto: Emili Brzóska
Foto: Aleksandra Durzyńska, Tomasz Waldziński (trenre) i Emilia Brzóska
Foto: Emilia podczas wręczania pierwszej nagrody

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę