Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Waldziński wiceprezesem PWZT

Łomżanin Tomasz Waldziński - założyciel i trener UKS „Return” Łomża - został wiceprezesem d/s metodyczno-szkoleniowych Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. 31 marca podczas zjazdu tenisistów w Białymstoku utworzono związek. Jak podkreśla Waldziński – powołanie PWZT to milowy krok w stronę rozwoju tenisa w województwie podlaskim.

Na zdjęciu są założyciele i wybrany na walnym zebraniu zarząd. Od lewej: Miłosz Karbowski, Andrzej Kondej, Izydor Gaiński, Tomasz Waldziński-wiceprezes d/s metodyczno-szkoleniowych, Sławomir Lewandowski, Tomasz Sokół-wiceprezes d/s organzacyjnych, Jerzy Kondej-prezes, Krzysztof Kondej, Ryszard Ćwikliński, Dbrowska Barbara, Bolesław Kanapa z żoną.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę