Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach

Pracowity weekend mieli tenisiści z klubu UKS „Return” Łomża. Troje z nich uczestniczyło w rozgrywanym w białostockiej Hali Sportowej Fan Tenis Turnieju Tenisa Młodzików, który był punktowany przez Polski Związek Tenisa. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu występ łomżan był udany.

od lewej: Paweł Styła, Aleksandra Durzyńska, Maciej Opyrchał
od lewej: Paweł Styła, Aleksandra Durzyńska, Maciej Opyrchał
Aleksandra Durzyńska w walce o finał uległa Marcie Lewandowskiej z MKS „Pogoń” Siedlce. Ola zagrała bardzo ładny mecz rundę wcześniej pokonując Justynę Oksień (UKS „Sokół Asy” Białystok) 6:4, 6:1.

Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim Paweł Styła, który również doszedł do półfinału turnieju. Paweł w pięknym stylu ograł Jana Rudziejewskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok) 6:3, 6:4. Natomiast w walce o finał przegrał z Pawłem Tarasewiczem (6:2, 6:3), który okazał się zwycięzcą całego turnieju. Warto nadmienić, że to był pierwszy start Pawła w turnieju o punkty PZT.

Niestety słabszą formę prezentował Maciej Opyrchał, który w pierwszej rundzie po zaciętej walce uległ Janowi Kowalskiemu z Klubu „Stanley” Białystok (7:5, 7:6).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę