Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Złoty debel

Emilia Brzóska UKS „Return” Łomża wspólnie z Martą Lewandowską MKS „Pogoń” Siedlce wygrały Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Deblu kat. juniorzy. W finale pokonały białostoczanki Justynę Oksień i Izabelą Kożuchowską - obie UKS „Sokół Asy”.

Emilia Brzóska z Martą Lewandowską
Emilia Brzóska z Martą Lewandowską
W singlu niestety Emilia przegrała z warszawianką Joanną Wasilewską 6;3 6;3. „Emilia zagrała bardzo nerwowo niepotrzebnie chciała wygrać punkt już drugim uderzeniem” – ocenia Tomasz Waldziński trener UKS Return Łomża.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę