Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Durzyńska najlepsza...

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (dziewczęta do lat 14). Aleksandra Durzyńska- zawodniczka UKS „Return” Łomża zajęła pierwsze miejsce wygrywając w finale z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) 6:1, 6:4.

- Bardzo cieszy mnie sukces Oli, gdyż jest to jej pierwszy wygrany turniej tej rangi. Za zwycięstwo Ola dostanie 24 punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa, co spowoduje jej znaczny skok w górę na listach klasyfikacyjnych PZT – mówi Tomasz Waldziński trener łomżyńskich tenisistów. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę