Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski

Mimo wakacyjnego weekendu i ogromnego upału na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek (dziewczęta do lat 18). Pierwsze miejsce zajęła łomżanka Emilia Brzóska z UKS „Return” Łomża wygrywając z Karoliną Stepaniuk („Stanley” Białystok) wynikiem 6:0, 6:2.

Nasza Emilia pierwsze miejsce zajęła również w deblu wygrywając turniej wspólnie z Krystyną Jakubowską z UKS „Sokół Asy” Białystok. Dziewczęta w finale pokonały parę: Gabryjela Szymańska i Karolina Stepaniuk - obie z Klubu  „Stanley” Białystok.
Za zwycięstwo w singlu i w deblu Emilia dostanie 30 punktów do rankingu Polskiego Związku Tenisa, co spowoduje jej znaczny skok w górę na listach klasyfikacyjnych PZT.

Tomasz Waldziński
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę