Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Dobry występ młodego tenisisty

Konrad Wyszyński zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w zakończonym w niedzielę (10.09.2006 r.) w Białymstoku Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów. W turnieju startowało osiemnastu zawodników z Białegostoku, Łomży, Suwałk i Ełku. W finale Konrad uległ starszemu o rok i bardzo utytułowanemu Rafałowi Mysliwiec 6/0 6/3 rozstawionemu z numerem 46 na listach PZT Skrzatów w Polsce.


- To bardzo udany debiut Konrada. Nie spodziewałem się tak dobrego startu mojego podopiecznego w tej rangi turnieju. Konrad zadziwił mnie spokojną i mądrą grą. Presja związana z turniejem wpływała na niego mobilizująco. Pojechaliśmy po naukę a przywieźliśmy medal. Jak na pierwszy raz to 6+ - podkreśla trener łomżyńskich tenisistów Tomasz Waldziński.

Po drodze do finału Konrad pokonał Macieja Barańczuka "TT Stanley" Białystok 6/3 6/3, Roberta Bakę z Ełku 6/3 6/1, Daniela Galasa "TT Stanley" Białystok 6/0 6/0.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę