Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Dwa razy najlepsza

Fantastycznie spisała się Emilia Brzóska młoda łomżyńska tenisistka podczas rozgrywanego w Suwałkach Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów w tenisie. Wychowanka UKS „Return” w rozgrywkach indywidualnych zajęła pierwsze miejsce. Drugi raz na najwyższym podium podczas tej samej imprezy Emilia Brzóska stanęła wraz z klubową koleżanką Aleksandrą Durzyńską za zajęcie pierwszego miejsca w deblu.

Emilia Brzóska
Emilia Brzóska
 
Emilia Brzóska w grze indywidualnej w finale pokonała Katarzynę Kossowską z TMKS Kamila Suwałki 6/4 i 6/1. W deblu Emilia wspólnie z Aleksandrą Durzyńską (UKS „Return” Łomża) ograły dwa razy 7/5 Katarzynę Kossowską i Gabryielę Kruchelską z TMKS Kamila Suwałki.  
Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskich tenisistek - letni sezon i zdobyte punkty podczas rozgrywek punkty umocnią wysokie już  pozycje dziewcząt w rankingach Polskiego Związku Tenisa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę