Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wakacje UKS „Return” Łomża

Na początku lipca nasi zawodnicy spędzili aktywnie czas na obozie tenisowym w Ośrodku Sportowym BGŻ "Knieja" nad Jeziorem Rajgrodzkim. W zgrupowaniu tym oprócz naszej młodzieży wzięli udział również tenisiści z zaprzyjaźnionego UKS "Sokół-Asy" z Białegostoku. Obóz ten to była nie tylko ciężka praca młodych tenisistów na korcie ale także wiele dobrej zabawy i trochę odpoczynku na plaży. Najwięcej emocji jednak przysporzył uczestnikom turniej deblowy. Tylko, że w tym wypadku zwycięstwo nie było najważniejsze. Liczyła się bowiem ambicja, sportowa rywalizacja i postawa fair play. Uczestnicy z żalem opuszczali, zgrupowanie gdyż zawiązało się wiele nowych przyjaźni.


Na początku sierpnia najbardziej zagorzali miłośnicy tenisa udali się wraz z rodzicami do Sopotu aby podziwiać gwiazdy światowego tenisa rywalizujące ze sobą na turnieju ATP Orange PROKOM Open. Turniejowi temu towarzyszyło wiele imprez takich jak; pokazowe treningi, mecz tenisa w stylu retro, spotkania z zawodnikami, prezentacje sprzętu sportowego. Rywalizacja zawodników zakończyła się niezwykle zaciętym trzysetowym  meczem pomiędzy nr 6 światowego tenisa Nikolajem Davidienko a nadzieją niemieckiego tenisa Florianem Mayerem, który zakończył się pomyślnie dla tego pierwszego. Dodatkową atrakcją dla naszej młodzieży była możliwość zdobycia autografów uczestników i zrobienia sobie z nimi pamiątkowej fotografii.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę