Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Durzyńska na podium

W niedzielę późnym wieczorem zakończył się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek w Tenisie. Aleksandra Durzyńska UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce. W turnieju startowało szesnaście zawodniczek.

Aleksandra Durzyńska i Tomasz Waldziński (trener)
Aleksandra Durzyńska i Tomasz Waldziński (trener)
W pierwszej rundzie Ola wygrała z Hanną Marcinkiewicz TT "Stanley" Białystok 7/5 6/3. Kolejny mecz był dużą niespodzianką gdyż Ola po dwugodzinnej walce 6/4 6/4 wygrała z Karoliną Stepaniuk TT "Stanley" Białystok rozstawioną z numerem 1 w turnieju. W walce o finał nasza zawodniczka uległa jednak dwa lata starszej Katarzynie Wojniak z Ełku 6/7 4/6. W dolnej połówce drabinki w półfinale Marta Lewandowska TT "Stanley" Białystok 6/3 6/3 ograła Izabelę Kożuchowską UKS Sokół Asy.
- Szkoda, że  trzeci mecz Oli rozgrywany był tego samego dnia – podkreśla Tomasz Dudziński trener tenisistek „Return'a”. - Moja zawodniczka rozegrała dwa bardzo długie i ciężkie  pojedynki niestety w trzecim, wydawałoby się najłatwiejszym, zabrakło sił i może troszkę szczęścia. Mimo to oceniam występ Oli za udany, gdyż  ten turniej był o kategorię wiekową wyższy niż na co dzień gra Ola.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę