Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Brzóska druga

Dopiero w środę zakończył się rozgrywany w miniony weekend na kortach Klubu "Stanley" Białystok Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek. Niestety tym razem nasza zawodniczka Emilia Brzóska, która przyzwyczaiła nas do zwycięstw przegrała finał z Martą Lewandowską z MKS "Pogoń" Siedlce. Mecz zakończył się wynikiem 6:1, 6:2.

- Był to ostatni turniej Emilii w tym sezonie letnim. Nasza zawodniczka przepracowała go bardzo ciężko i mam nadzieję, że w rezultacie zakończy sezon w ścisłej czołówce juniorek na listach PZT - mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę