Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Turniej niespodzianek

Jak co roku w połowie grudnia na hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. W turnieju startuje 40 dziewcząt i chłopców z różnych szkół łomżyńskich. Najmłodszy uczestnik na 6 lat, najstarszy 18.

Maciej Opyrchał
Maciej Opyrchał
Turniej rozgrywany jest w czterech kategoriach:
- kategoria najmłodsza: dzieci 6- 9 lat
- kategoria dziewcząt
- dwie kategorie chłopców.

Najwięcej niespodzianek przyniosły rozgrywki w najstarszej grupie chłopców. Otóż Michał Piechociński wygrał w tiebreaku z Pawłem Skawińskim  (rozstawionym z nr 4) by następnie pokonać Pawła Dobrakowskiego - ubiegłorocznego  wicemistrza turnieju. W zdumienie wprawiła również przegrana Bogusława Cholewickiego (rozstawionego z nr 3) z Pawłem Styłą. Całkiem nieźle zaprezentował się Tomasz Poreda - prezes UKS "Return" , który systematycznie startuje w turniejach z młodzieżą podnosząc poziom gry i mobilizując "młodych" do walki na korcie.Wygrał on swój pierwszy mecz z Maciejem Opyrchałem by w drugiej rundzie ulec Maciejowi Markowskiemu.
W kategorii dziewcząt swoje pierwsze mecze wygrały Karolina Piechocińska, Paulina Chodnicka i Marta Chojnowska.
Natomiast w młodszej kategorii chłopców do półfinału dotarli już Sebastian Miernik i Michał Bagiński.

Turniej w kategorii dzieci w wieku 6- 9 lat wygląda nieco inaczej. Najmłodsi zawodnicy rywalizują w różnych konkurencjach sprawnościowych paratenisowych i tenisowych.

Kontynuacja turnieju w najbliższy weekend- zapraszamy kibiców!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę