Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Brzóska najlepsza

Emilia Brzóska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Województwa w Tenisie. W rozgrywanym w niedzielę w Białymstoku turnieju w finale gładko pokonała Izabelę Kożuchowską (UKS Sokół-Asy Białystok) 6|1 6|0. Natomiast w deblu wspólnie z Izą 6|1 6|1 ograły parę z MKT "Kamila" Suwałki Katarzynę Kossowską i Gabryjelę Kruchelską.

Emilia Brzóska i Tomasz Waldziński
Emilia Brzóska i Tomasz Waldziński
Podwójne zwycięstwo Emilii to wielka radość i nie mniejsze kłopoty.
Nasza zawodniczka zajmuje obecnie 24 miejsce w kraju na listach klasyfikacyjnych PZT. Po tym zwycięstwie Emilia "zarobi" 60 pkt. i prawdopodobnie awansuje o około 10 miejsc. Wówczas oznacza to zakaz startów w turniejach wojewódzkich i konieczność gry wyłącznie w turniejach ogólnopolskich. W celu utrzymania i podniesienia rankingu będziemy zmuszeni do kosztownych wyjazdów na turnieje do odległych miast na co zupełnie nie stać jej rodziców ani naszego klubu. Staramy się jednak nie myśleć o kłopotach finansowych i z nadzieją przygotowujemy się do Mistrzostw Polski w Szczecinie.

Tomasz Waldziński

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę