Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Halowi mistrzowie

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie rozgrywane w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży przyniosły sporo niespodzianek. Nauczyły pokory doświadczonych zawodników i dały dużo nadziei na przyszłość młodszym adeptom tenisa. O Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży walczyło 40-u zawodników.

Najstarszą kategorię chłopców wygrał Maciej Markowski przed Maciejem Opyrchałem i Pawłem Styłą. Mistrzem w grupie chłopców młodszych okazał się Patryk Proniewski, który w finale pokonał Sebastiana Miernika. III miejsce zajął kontuzjowany Konrad Wyszyński (faworyt turnieju w tej kategorii).
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Anna Opyrchał wygrywając w finale z Martą Chojnowską. III miejsce zajęła starsza siostra Marty - Monika Chojnowska.
Najwięcej radości i zadowolenia przyniosła rywalizacja najmłodszych tenisistów. Nie wyłoniliśmy zwycięzcy, gdyż liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Sam udział w turnieju i podjęcie rywalizacji sprawił, że każdy z nich powinien czuć się jak MISTRZ!

Tomasz Waldziński
Foto: od lewej stoją Marika Wałkuska, Ewa Waldzińska - instruktor tenisa, Ola Śledziewska, Anita Szepelska, Ada Zakrzewska, od lewej siedzą: Julka Bogdan, Kamil Duda, Ada Szepelska.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę