Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Łomża najlepsza w województwie

Adam Karwowski i Konrad Wyszyński to finaliści  Mistrzostw  Województwa Podlaskiego  Młodzików w  Tenisie  K1-CUP. Turniej wygrał Adam pokonując w fiale 6/0 6/4 o dwa lata starszego Konrada.

W grach półfinałowych chłopcy gładko uporali się z białostoczanami. Konrad Wyszyński 6/3 6/2 ograł Macieja Grodzkiego (TT Stanley Białystok) natomiast Adam pokonał wynikiem 6/0 6/0 Aleksandra Krupskiego (UKS Sokół Asy Białystok.).

Debla wygrała para Adam Karwowski i Sebastian Miernik pokonując w finale 6/4 6/4 Konrada Wyszyńskiego i Kacpra  Zalewskiego (wszyscy UKS Return Łomża).

Organizatorem mistrzostw był UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży.
- Bardzo cieszy nas fakt że nasi zawodnicy tak dobrze wypadli w mistrzostwach województwa ale liczymy na dużo więcej gdyż prawdziwą klasę zawodnika można poznać po wynikach w turniejach ogólnopolskich – mówi Tomasz Waldziński trener młodych tenisistów.

Serdeczne podziękowania dla właścicieli sklepu K1 za pomoc finansową w organizacji turnieju.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę