Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zwycięska Anita

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Anita triumfowała w grze deblowej, natomiast w singlu zajęła trzecie miejsce. Turniej rozegrany został w Białymstoku w KT Okuła Białystok.

Anita Szepelska
Anita Szepelska

W grze deblowej Anita grała w parze z Mają Makal (TT Stanley Białystok). W finale pokonały 6:1  6:4 Julię Popławską i Emilię Mikhailowa obie  KT Okuła Białystok. W singlu natomiast w półfinale 6:4 6:4 przegrała z Julią Popławską, a w meczu o trzecie miejsce 6:0 6:1 ograła Gabryjelę Andrukonis (UKS Sokół-Asy Białystok)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę