Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Najlepszy w województwie

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W finałowym meczu wynikiem 6/2 6/2 pokonał reprezentanta z Białegostoku Piotra Dakowicza (KT Okuła Białystok).

finaliści singla- Piotr Dakowicz i Adam Karwowski
finaliści singla- Piotr Dakowicz i Adam Karwowski
finaliści debla- Jakub Chojnowski, Bartosz Duda, Adam Karwowski, Michał Warnajtys
finaliści debla- Jakub Chojnowski, Bartosz Duda, Adam Karwowski, Michał Warnajtys

- Wygrana Adama nie jest dla mnie zaskoczeniem, gdyż w swojej kategorii wiekowej w Województwie Podlaskim nasz zawodnik jest zdecydowanie najlepszy – mówi Tomasz Waldziński, trener tenisisty. - Dużo więcej emocji dostarczą nam na pewno mecze Adama w kategorii wyższej- Juniorzy gdyż ten przedział wiekowy jest już dużo silniejszy.
W finale debla Adam wspólnie z Michałem Warnajtysem (UKS "Return" Łomża) wynikiem 6/2 6/2 pokonali klubowych kolegów parę Jakuba Chojnowskiego i Bartosza Dudę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę