Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie

Daniel Łaski został mistrzem województwa podlaskiego Skrzatów  w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego w Białymstoku na kortach Politechniki pokonał 7/6 7/6 klubowego kolegę Bartka Cyndzasa. Obaj chłopcy są zawodnikami UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży. W deblu Daniel z Bartkiem zajęli II miejsce, przegrywając mecz finałowy z Szymonem Sokołowskim oraz Mateuszem Domańskim (obaj UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/3 2/6 7/10.

Daniel Łaski i Bartek Cyndzas
Daniel Łaski i Bartek Cyndzas

Daniel w drodze do finału pokonał Szymona Sokołowskiego (UKS "Sokół-Asy" Białystok) wynikiem 6/2 6/2, Mateusza Domańskiego (UKS "Sokół-Asy" Białystok) 6/0 6/0 oraz Maksymiliana Sańczyka  (UKS "Sokół-Asy" Białystok) wynikiem 6/4 6/4.  
- Powiem szczerze, że liczyliśmy także na mistrzostwo w deblu. Myślę, że Daniel z Bartkiem po gładkich zwycięstwach w grze pojedynczej  poczuli się zbyt pewnie, zabrakło koncentracji i może trochę szczęścia tak potrzebnego przy rozgrywaniu tie-breków – mówi trener Tomasz Waldziński. - Na szczęście w tenisie dużo ważniejszy jest singiel, a tu mamy mistrza i wicemistrza województwa – dodaje z zadowoleniem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę