Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Na podium...

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie. - Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Na zdjęciu: Ania Modzelewska, Ola Czerwińska, Kasia Przybyszewska, Maja Makal, Anita Szepelska.
Na zdjęciu: Ania Modzelewska, Ola Czerwińska, Kasia Przybyszewska, Maja Makal, Anita Szepelska.

Turniej zorganizował Klub Tenisowy Radość 90 Warszawa, a w zawodach wystartowało 14 młodych tenisistek. 
Mecz ćwierćfinałowy  Anita rozegrała z Karoliną Wilczyńską (NST Płock)  pokonując ją wynikiem 6/2 6/1. W półfinale  spotkała się z zawodniczką z WTS DeSki Warszawa- Anną Luizą Derecką. Po zaciętej grze nasza zawodniczka przegrała mecz w dwóch setach 3/6 4/6.

W rozgrywanych dwa tygodnie temu Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie, Anita Szepelska zajęła dugie W finale  turnieju musiała uznać  wyższość Mai Makal (TT Stanley Białystok).  W grze  deblowej natomiast Anita wspólnie z Mają zajęły I miejsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę