Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Najlepszy młody tenisista w województwie

Bartosz Cyndzas zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Bartek wspólnie z Piotrem Salamońskim (UKS „Return" Łomża”) zwyciężył również w grze deblowej. Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża), cieszą się z tych zwycięstw mówi, że zwodnicy klubu w tym roku mają duże szanse wygrać wszystkie młodzieżowe kategorie tenisa w województwie i przypomina, że aktualnym halowym  mistrzem Podlasia kadetów i juniorów w tenisie jest zawodnik łomżyńskiego klubu Adam Karwowski.

Bartosz Cyndzas
Bartosz Cyndzas

Bartosz Cyndzas w grze singlowej w pierwszej rundzie turnieju pokonał Maksyniliana Sańczyka (CT „Zwierzyniec” Białystok) 6/3 6/4. W kolejnym meczu 6/2 6/2 ograł rozstawionego z „jedynką” Szymona Sokołowskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok). Natomiast w finale turnieju zwyciężył 6/4 6/3 Mateusza Domańskiego również (UKS „Sokół Asy” Białystok). 
W grze deblowej łomżyńska para Bartosz Cyndzas z Piotrem Salamońskim gładko pokonali białostocką Szymona Sokołowskiego i Mateusza Domańskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę