Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tenisiści jadą do Łomży

32 tenisistów z Polski, w tym aktualny Mistrz Polski do lat 21 - Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa), będzie rywalizowało w Łomży. Już w czwartek na kortach III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczyna się największa tenisowa impreza. - Cieszymy się, że czołowi polscy tenisiści przyjadą do Łomży, a miłośnicy tego wspaniałego sportu będą mogli podziwiać tenisowe pojedynki na bardzo wysokim poziomie – mówi Ewa Waldzińska, dyrektor Turnieju.

Wojciech Lutkowski z Błażejem Rafałowskim- z młodym tenisistą UKS „Return” Łomża.
Wojciech Lutkowski z Błażejem Rafałowskim- z młodym tenisistą UKS „Return” Łomża.

Będzie to już IX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Impreza znajduje się w kalendarzu Polskiego Związku Tenisa, co sprawia, że przyjeżdżają na nią zawodnicy zajmujący czołowe miejsca w rankingu PZT.  Niektórzy z nich już dotarli do Łomży i rozpoczęli przygotowania. We wtorek z kortami zapoznawał się  Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) aktualny Mistrz Polski do lat 21.
- Liczymy, że korty przy III LO będą wypełnione przyjazną, sportową atmosferą, a nasza Łomża na kilka dni zamieni się w „tenisowe miasteczko” - mówi Ewa Waldzińska. 
Pierwsze turniejowe rozgrywki zaczynają się w czwartek od godziny 9. a finał planowany jest w niedziele o godzinie 11.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę