Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie (kategoria Skrzatki- dziewczęta do lat 12). Gabrysia w finale turnieju wynikiem 6/2 6/2 pokonała Aleksandrę Czerwińską, zawodniczkę UKS "Return" Łomża.

od lewej: Gabrysia, Paula, Kasia, Ola.
od lewej: Gabrysia, Paula, Kasia, Ola.

W grze podwójnej triumfowały Gabrysia Andrukonis (KT "Okuła" Białystok) i Paula Rafałowska (UKS "Return" Łomża). Dziewczęta po zaciętym pojedynku 6/4 6/4 pokonały łomżyńską parę Aleksandrę Czerwińską i Katarzynę Przybyszewską. Zawody zostały rozegrane na hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę