Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

3 marca Światowym Dniem Tenisa

International Tennis Federation po raz drugi organizuje World Tennis Day - Światowy Dzień Tenisa. W 2013 roku w wydarzeniu wzięło udział 55 krajów, w tym roku zgłosiło się ponad 100. Wśród nich jest Polska, a z Łomży w świętowanie święta Uczniowski Klub Sportowy „Return” działający przy III LO w Łomży.

Adepci UKS „Return” Łomża, klasy I-III SP (też w programie Tenis 10)
Adepci UKS „Return” Łomża, klasy I-III SP (też w programie Tenis 10)

- W ostatnich latach tenis w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie – podkreśla Tomasz Waldziński. - O sukcesach Agnieszki Radwańskiej, Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota mówi cały świat. Reprezentacje Polski dzielnie walczą w Pucharze Davisa i Pucharze Federacji o awans do Grupy Światowej. Ale tenis staje się popularny dzięki wspaniałym wynikom polskich sportowców, ale także dzięki programowi Polskiego Związku Tenisa: Tenis 10, który ułatwia stawianie pierwszych kroków na korcie. 
I dziś, w Światowym Dniem Tenisa, Uczniowski Klub Sportowy „Return”, działający przy III LO w Łomży, przyłącza się do programu Tenis 10 realizując go w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Łomży. 30- osobowa grupa  sześcioletnich przedszkolaków rozpoczyna dziś zajęcia pod okiem trenera Tomasza Waldzińskiego. 
- Zachęcamy dzieci do gry, przekazując im atrakcyjność tenisa już w okresie przedszkolnym – mówi Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę