Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Bartosz Cyndzas mistrzem województwa w tenisie

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie chłopców do lat 14. Bartek jest uczniem Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży.

Na zdjęciu: Jakub Muczyński, Bartosz Cyndzas i Wiktor Kosowski
Na zdjęciu: Jakub Muczyński, Bartosz Cyndzas i Wiktor Kosowski

Turniej odbył się w Białymstoku a organizatorem zawodów było Towarzystwo Tenisowe „Stanley” Białystok. Bartosz Cyndas w finale  wynikiem 6/1 6/2 pokonał Jakuba Muczyńskiego zawodnika gospodarzy czyli TT „Stanley” Białystok.
Udany start w  zawodach zanotował również Wiktor Kosowski (UKS „Return” Łomża), który w pierwszym meczu wynikiem 6/0 6/2 ograł Grzegorza Muczyńskiego (TT „Stanley” Białystok), natomiast w półfinale przegrał z klubowym kolegą Bartoszem Cyndzasem. Wiktor jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7.

cz
wt, 28 października 2014 08:08
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2014 13:03:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę