Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego na hali sportowej III LO w Łomży Gabrysia wynikiem 7/5 7/5 pokonała Aleksandrę Czerwińską (UKS „Return” Łomża). Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa w Białymstoku i UKS "Return" Łomża.

- Mecz finałowy singla był bardzo dramatyczny i zacięty. Zwycięstwo Oli było w zasięgu ręki – mówi Tomasz Waldziński, trener łomżyńskiej zawodniczki. - Nasza tenisistka w decydującym secie prowadziła w gemach 3/0 następnie 5/4 i serwowała. Niestety w decydujących momentach popełniła kilka prostych błędów co przełożyło się na wynik spotkania. Jeszcze rok temu w mistrzostwach województwa Ola przegrała z Gabrysią 6/2 6/2. Dzisiaj było zdecydowanie lepiej. Widać że Ola zrobiła postęp w grze i myślę, że kolejny mecz z Gabrysią rozstrzygnie się na korzyść naszej tenisistki.

Grę deblową wygrały Gabriela Andrukonis i Aleksandra Czerwińska zwyciężając w finale 6/3 6/3 Katarzynę Przybyszewską i Paulę Rafałowską (obie UKS „Return” Łomża).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę