Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Szepelska druga wśród kadetek

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie. Obecnie Anita  w rankingu Polskiego Związku Tenisa Kadetek (do 16 lat) zajmuje 21 pozycję na 190 sklasyfikowanych tenisistek.

Anita Szepelska
Anita Szepelska

Zawody odbyły się w Pabianicach, a organizatorem imprezy był Klub Tenisowy PKT Pabianice.
- Anita w pierwszej rundzie miała wolny los, przysługujący czterem rozstawionym zawodniczkom, - wyjaśnia Tomasz Waldziński, trener zawodniczki. - W drodze do finału nasza tenisistka wynikiem 6/2 6/2 ograła Zofię Woźniak z ChTT Chorzów, następnie Wiktorię Jurek (PKT Pabianice) również 6/2 6/2. W finale turnieju po zaciętym meczu przegrała 4/6 4/6 z Martą Jaśkiewicz z MKT Łódź (numer dziewięć w rankingu PZT).
W grze deblowej Szepelska wspólnie z Aleksandrą Rudnicką z MKT Łódź także zajęła drugie miejsce.
- Dobry występ Anity w OTK w Pabianicach to nie jest przypadek – podkreśla Waldziński. -  Łomżyńska tenisistka potwierdziła już wcześniej wysoką formę na Mistrzostwach Polski w Bytomiu oraz ostatnio na ogólnopolskich turniejach w Zamościu i Szczecinie, gdzie dotarła również do finałów. Obecnie Anita  w rankingu Polskiego Związku Tenisa Kadetek (do lat 16) zajmuje 21 pozycję na 190 sklasyfikowanych tenisistek. W przyszłym roku kalendarzowym łomżynianka zostaje w tej samej grupie wiekowej więc myślę, że możemy liczyć na dużo więcej... - dodaje.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę