Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski trzeci w Warszawie

Wiktor Kosowski, uczeń SP nr 7 w Łomży i zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajął trzecie miejsce w Turnieju Tenisa PZT zorganizowanym przez Centrum Tenisowe Prestige Warszawa. W zawodach wystartowało 32 chłopców w kategorii Skrzaty, czyli w wieku do 12 lat.

Wiktor w drodze do półfinału rozegrał cztery spotkania. W pierwszej rundzie wysoko 6/1, 6/1 pokonał Dawida Jastrzębskiego (NST Mazowieckie). W drugiej rundzie trafił na Patryka Pałyszko  (MATCHPOINT Żyrardów), którego pokonał 6/3, 6/3. W trzeciej rundzie Wiktor Kosowski musiał zmierzyć się z zawodnikiem rozstawionym z numerem dwa w turnieju - z Tymonem Marcinkjanem (UKS RP SPORT Olsztyn). Zawodnicy stoczyli zacięty pojedynek, zwłaszcza w pierwszym secie, który na swoją korzyść rozstrzygnął łomżanin 7/5 i 6/2. W półfinale turnieju, także po zaciętej walce, Wiktor musiał uznać wyższość zawodnika UKT Radość 90 Warszawa Ignacego Skarżyńskiego z którym przegrał mecz 1/6, 6/3 (8/10) i ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu.
- To duży sukces Wiktora – podkreśla Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża. - Turnieje chłopców w Warszawie są dobrze obsadzone, konkurencja jest bardzo silna więc mamy w klubie powód do dumy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę