Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejny sukces Wiktora

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w grze singlowej i pierwsze w deblu podczas Turnieju Tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało dwudziestu ośmiu młodych tenisistów, a - jak podkreśla trener Tomasz Waldziński, Wiktor doszedł do półfinału tracąc tylko jednego jednego gema!

Tego gema Wiktor Kosowski stracił w pierwszym rozegranym meczu z Danielem Buko z SS Rzeszów. Cały pojedynek Wiktor wygrał 6/1 i 6/0. W drugiej rundzie przeciwnikiem młodego tenisisty z Łomży był Jan Bruczko z NST Mazowicekie. Mecz zakończył się wynikiem: 6/0, 6/0. taki sam rezultat padł także w kolejnym pojedynku z Andy Alennem (ST Match point Warszawa).  Półfinał turnieju Wiktor Kosowski rozegrany z Patrykiem Stankiewiczem (KT Warszawianka Warszawa). Niestety ten przeciwnik okazał się zbyt mocny, ale zawodnik z Łomży łatwo nie chciał się poddać. Mecz zakończył się wynikiem 3/6, 4/6.
W grze deblowej Wiktor wspólnie z Ignacym Skarżyńskim (UKT Radość 90 Warszawa) wywalczyli I miejsce wygrywając w finale z parą Andy Allen i Jakub Mackiewicz wynikiem 6/1 6/4.
Wiktor Kosowski jest uczniem SP nr 7 w Łomży, a organizatorem turnieju był klub UKS ST NET Warszawa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę