Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Wakacyjne sukcesy tenisistek

Tenisistki Aleksandra Czerwińska i Anita Szepelska, zawodniczki UKS Return Łomża, działającego przy III LO w Łomży, bardzo dobrze zaprezentowały się na kortach Warszawy, Gdyni, Gdańska i Poznania. - Anita przyzwyczaiła nas już do sukcesów w turniejach ogólnopolskich, natomiast zwycięstwo Oli w Warszawie to dobry prognostyk na przyszłość - mówi trener Tomasz Waldziński.

Aleksandra Czerwińska w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Warszawie rozgrywanym w klubie UKS Okęcie Sport Warszawa zajęła trzecie miejsce. Ta sama zawodniczka w Gdyni, na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym zorganizowanym przez Klub Arka Gdynia, w parze z Martą Demianiuk  (Fundacja Pro-Am Warszawa) także zajęła trzecie miejsce. 
- Największym sukcesem Oli było zwycięstwo w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodziczek gdzie na kortach UKS ST Net Warszawa w grze singlowej – cieszy się Tomasz Waldziński, trener zawodniczki. - Ola rozstawiona była z numerem jeden w turnieju, i po pierwszej wolnej rundzie, a następnie trzech zwycięskich pojedynkach potwierdziła swoją rankingową pozycję na korcie. Nasza młodziczka ograła Zofię Dziewięcką (Akademia Pro-Am Warszawa), Natalię Kowalczyk (ST Matchpoint Warszawa), a w finale zwyciężyła z Laurą Koralnik (Pro-Am Warszawa).

Anita Szepelska, kolejna zawodniczka łomżyńskiego „Return” w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym rozgrywanym w klubie GAT Gdańsk po pierwszym wolnym meczu w drugiej rundzie pokonała Katarzynę Ptaszyńską (KT GAT Gdańsk) 4/6 6/0 6/0. W kolejnej rundzie kadetka przegrała 6/3 3/6 6/4 z zawodniczką z klubu UKS RP Sport Olsztyn - Weroniką Ejsmond tym samym zajmując trzecią pozycję w turnieju. Również w deblu, w parze z Julią Daszkiewicz (TKS Arka Gdynia), Szepelska zajęła trzecie miejsce. 
- Natomiast w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym kadetek organizowanym przez Centrum Tenisowe Sobota (koło Poznania) nasza tenisistka zajęła drugie miejsce w deblu grając wspólnie z Caroliną Cerowską (STK Sopot). Po wygranej drugiej rundzie z Martyną  Jankowską (PKT Pobiedziska) i Klaudią Suchocką (SKT Centrum Bydgoszcz) 6/1 6/1, dziewczęta w pojedynku finałowym musiały uznać wyższość pary Nabelska Urszula (MKT Łódź) i Zając Marta (WKS Grunwald Poznań) przegrywając 6/2 6/2 – podaje Waldziński.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę