Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolejny sukces Wiktora Kosowskiego

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO zajął drugie miejsce w grze deblowej w turnieju tenisa w Warszawie. Wiktor zagrał w parze z Jakubem Strzeleckim  (Eurotenis Łódź).

Wiktor Kosowski - pierwszy z lewej.
Wiktor Kosowski - pierwszy z lewej.

Duet Wiktor Kosowski - Jakub Strzelecki w drugiej rundzie turnieju wygrał z parą z klubu „MTC Warszawa” Michałem Dac i Filipem Komosińskim 6/1 7/6 (5). W półfinale z kolei 6/3 6/1 ograli Igora Kapuścińskiego (ST Matchpoint Warszawa) i Aleksandra Piekarskiego (A.M Tenis Warszawa). W finale turnieju Wiktor z Jakubem ulegli 0/6 1/6  Gabrielowi Matuszewskiemu  (KS Budowlani Olsztyn) i Michałowi Włodarczykowi  (ST Matchpoint Warszawa).
Wiktor Kosowski jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, a organizatorem zawodów było Centrum Tenisowe Prestige Jawna Warszawa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę