Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

„Piątuś Cup” po raz trzeci

Do Łomży na weekend przyjadą tenisistki z Gdańska, Sopotu, Poznania, Łodzi i Warszawy. Po raz trzeci na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek „Piątuś Cup”.

W zawodach rywalizują tenisistki wieku do 14 lat. Łomżyński turniej jest rozgrywany systemem grupowym, więc każda z zawodniczek przez trzy kolejne dni rozegra sześć meczów. Najwyżej sklasyfikowaną uczestniczką zawodów będzie Koralnik Laura z Fundacji Akademii Sportu PRO-AM Warszawa, dwudziesta w rankingu PZT. Łomżę reprezentować będzie Maja Cyndzas. Nazwa turnieju pochodzi od nazwy jogurtu dla dzieci „Piątuś - jednego z produktów mleczarni OSM Piątnica, która od początku jest sponsorem tytularnym turnieju. 
- Startujemy w piątek o godzinie 11.00. Zapraszamy miłośników tej pięknej dyscypliny sportu do obecności na całym turnieju w dniach 26 – 28 maja -  mówi Tomasz Wladziński z Uczniowskiego Klubu Sportowego RETURN Łomża. To ten klub wraz z III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży i OSM Piątnica, są organizatorami OTKM „Piątuś Cup”. - Serdecznie zapraszamy do kibicowania z rodziną i przyjaciółmi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę