Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 27 lipca 2021 napisz DONOS@

Kosowski trzeci w Super Seria Młodzików w Gdańsku

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w deblu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym - Super Seria Młodzików w Gdańsku.

trener Tomasz Waldziński z Wiktorem Kosowskim
trener Tomasz Waldziński z Wiktorem Kosowskim

Jak przekazuje trener Tomasz Waldziński Wiktor w pierwszym meczu 6/3 6/4 pokonał Kamila Kołodziejczyka (Fundacja Eurotenis Łódź), a następnie 7/5 6/4 wygrał z Mateuszem Lambertem (Fundacja Eurotenis Łódź). 
- W walce o finał zawodów nasz tenisista 2/6 2/6 przegrał z Jankiem Korczycem (UKS RP SPORT Olsztyn), który okazał się później zwycięzcą całego turnieju – mówi Waldziński.

W deblu Wiktor Kosowski wspólnie z Mateuszem Lambertem pokonali parę Mateusz Lange (AT Angelique Kerber Puszczykowo), Leon Zaorski (TUKS LEO Trąbki Małe), a następnie Igora Kubalka i Adama Majchrzaka (obaj MKS Andrychów). 
- W finale turnieju w trzech setach po wyrównanej walce 7/6  3/6  [5/10] przegrali z Janem Bruczko (WKS Flota Gdynia) i Jankiem Korczycem – relacjonuje trener Tomasz Waldziński.

Wiktor Kosowski jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, organizatorem zawodów był KT Lechia Gdańsk.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę