Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Rośnie nam kolejna świetna tenisistka

Aniela Galińska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek w Łęczycy. - Myślę, że rośnie nam kolejna świetna tenisistka – mówi Tomasz Waldziński, trener tenisa.

Aniela Galińska z Aleksandrą Durzyńską trenerką UKS Return Łomża
Aniela Galińska z Aleksandrą Durzyńską trenerką UKS Return Łomża

Aniela Galińska po dwóch wygranych meczach w fazie eliminacyjnej z Mają Kowalik (WTS Orzeł Warszawa) 6/3 7/5 i Moniką Szałek (Fundacja „Szczecińska Akademia Tenisowa)  6/2 6/1 oraz jednej porażce z Dominiką Piech (Śląskie Centrum Tenisowe Pszczyna) 1/6 2/6 nasza zawodniczka w grupie finałowej ograła 6/1 6/1 Nadią Jasińską (MMKT Łęczyca)  zajmując tym samym trzecie miejsce w turnieju.

- Anielka wywodzi się ze sportowej rodziny, gdzie mama Ewa grała w piłkę ręczną u trenera Stanisława Niedbały, natomiast tata Paweł był znakomitym piłkarzem w Łomżyńskim Klubie Sportowym ŁKS Łomża – mówi Tomasz Waldziński, który o młodej zawodniczc mówi, że "rośnie nam kolejna świetna tenisistka". - Anielak jst pracowita, lubi rywalizację więc czekamy teraz na zwycięstwo w OTK Piątuś Cup - dodaje.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę