Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 27 lipca 2021 napisz DONOS@

Turniej skrzatek

Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym została wicemistrzynią województwa podlaskiego skrzatek w tenisie czyli dziewcząt do lat 12. Łomżanka w finale turnieju MJ Cup musiała uznać wyższość starszej koleżanki z Suwałk Pauliny Aleksandrowicz (NST podlaskie), a trzecie miejsce w turnieju zajęła Sandra Bałdyga (UKS Return Łomża).

W grze podwójnej zwyciężyła para Sandra Bałdyga i Paulina Aleksandrowicz.  Na drugim miejscu uplasowały się siostry  Hania i Aleksandra Ignaciuk (AT Dzikiewicz Białystok) a na trzeciej pozycji w półfinale turnieju Aniela Galińska i Aleksandra Wawrzyniak (UKS Return Łomża) oraz Klaudia Kempisty  (UKS Sokół-Asy Białystok) i Maja Rezka (UKS Return Łomża).

- Bardzo cieszę się, że nasz klub organizuje cztery profesjonalne - pod patronatem Polskiego Związku Tenisa - turnieje dla dzieci i młodzieży: Piątuś Cup, JBB Nadzieja Cup, Hexabank Cup i MJ Cup - mówi Tomasz Poreda Prezes UKS Return Łomża. - MJ Cup to turniej dla najmłodszych dziewcząt Skrzatek do lat 12. Miło jest  popatrzeć  jak tak młode adeptki tej pięknej dyscypliny sportu rywalizują w przyjaznej atmosferze na kortach. Dziękuję właścicielom firmy MJ Jedwabne – Państwu Annie i Tomaszowi Męczkowskim za pomoc finansową przy organizacji Mistrzostw Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę