Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Pierwsze punkty Wiktora w turniejach międzynarodowych.

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym, zdobył pierwsze punkty na międzynarodowym turnieju Tennis Europe w Zabrzu. Wiktor zagrał w turnieju głównym gdzie w pierwszym meczu pokonał Bohdana Suprun (Ukraina) 1/6 6/0 6/4. W kolejnym meczu po wyrównanej trzysetowej walce uległ zawodnikowi rozstawionemu z numerem cztery Czechowi Martinowi Guras (4) 1/6 7/6 (6) 2/6.

Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski

- Cieszą nas pierwsze punkty Tennis Europe naszego tenisisty. Fakt ten ułatwi Wiktorowi kolejne starty w turniejach międzynarodowych. Natomiast obecnie skupiamy się nad Mistrzostwami Polski Kadetów, które odbędą się za miesiąc w Zielonej Górze – mówi trener Tomasz Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę